29.11.16 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z pieśnią patriotyczną. Uczniowie klas piątych i szóstych oraz początkujący chórzyści z klas czwartych  przygotowali piękny koncert pieśni patriotycznych znanych i tych zapomnianych, przeplatany tekstami poetyckimi.

W spotkaniu uczestniczyli dziadkowie, rodzice, rodzeństwo, wszyscy sympatycy wspólnego śpiewu wraz z dyrekcją szkoły. Po występie na artystów czekał biało-czerwony poczęstunek, wystawa ilustracji do tekstów wybranych utworów i gazetka dotycząca powstania pieśni patriotycznych. Nad całością czuwały panie Agnieszka Popek i Iwona Kurdziuk.

 

 

wieczornica (1)
wieczornica (2)
wieczornica (3)
wieczornica (4)
wieczornica (5)
wieczornica (6)
wieczornica (7)
wieczornica (8)
wieczornica (9)
wieczornica (10)
wieczornica (11)
wieczornica (12)
wieczornica (13)
wieczornica (14)
wieczornica (15)
wieczornica (16)
wieczornica (17)
wieczornica (18)
Previous Next Play Pause