Balões Conjunto de Balões Coloridos 13 PNG            Świętość to nie przywilej niewielu, ale powołanie dla wszystkich ludzi bez wyjątku.

            Aby lepiej przeżyć prawdę o tym, że „każdy może świętym być”, 30 października, w naszej szkole odbył się Bal Wszystkich Świętych.

Najpierw dzieci i rodzice uczestniczyli we mszy św. oraz, ostatnim już, nabożeństwie różańcowym. Po mszy, barwny korowód małych „świętych” wyruszył do szkoły do sali gimnastycznej, pięknie udekorowanej przez uczniów z Wolontariatu.
Na balu pojawiły się przeróżne postaci świętych: Maryja, Józef, Faustyna, Antoni, Zuzanna i wielu, wielu innych. Zabawa, wspólne tańce, konkursy z nagrodami, słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, atrakcjom nie było końca.

            Zapraszamy za rok…

bal44
bal55
bal66
bal77
bal88
bal99
bal1010
bal11
bal22
bal33