logo skzoly       Minęła 100. rocznica urodzin Papieża Polaka, minął Dzień Papieski, będący zarazem Świętem Patrona SP 6. 

      W piątek, 16 października, w kościele św. Antoniego, została odprawiona uroczysta msza święta, w której uczestniczyły władze miasta, dyrekcja i delegacje uczniów poszczególnych klas. Wspólną modlitwą objęliśmy całą społeczność szkolną, prosząc Ojca świętego o opiekę nad nami w tym trudnym czasie.

      Podczas liturgii, dzieci zaprezentowały montaż słowno - muzyczny, poświęcony osobie Jana Pawła II. Przypomnieliśmy sobie "złote myśli" Papieża, jego refleksje o życiu, a nawet zabawne historyjki, związane z różnymi sytuacjami. Piękny śpiew naszych solistek oraz chóru, przenikał do głębi i wzruszał wszystkich obecnych.

TOTUS TUUS... - CAŁY TWÓJ, OJCZE ŚWIĘTY.

IMG_4012
IMG_4005
IMG_3998
IMG_4016
IMG_4013
IMG_4010