POL Braniewo COA.svg            Nasi uczniowie żywo zareagowali na konkursowe wyzwanie, zaproponowane przez Szkołę Podstawową nr 5. Należało dokładnie "przyjrzeć się" Braniewu, odkryć jego uroki, pokazać zabytki. Zaangażowane były całe rodziny, odżyły wspomnienia, związane z historią miasta i osobistymi przeżyciami. Dzieci spacerowały rodzinnie, robiły zdjęcia, dopytywały o ciekawostki, związane z różnymi zakątkami Braniewa.

            Na etap szkolny konkursu wpłynęło kilkanaście pięknych prac, spośród nich wybrano pięć najciekawszych i przekazano organizatorom. Albumy zostały docenione przez jury Gratulujemy!

A oto wyniki:

II miejsce - FILIP GOSPODARCZYK KL.VI d

III miejsce - MATEUSZ SZABAT KL.VI a

                  JAN ŻACHOWSKI KL.VI a

Wyróżnienia - FRANCISZEK PIETKIEWICZ KL.V b

                    KAROL KISIEL KL.VI d

            Chłopcy interesują się historią, przemierzanie Braniewa było więc dla nich wielką przyjemnością.

            Nagrody wręczyli: Burmistrz Miasta Braniewa i pani dyrektor SP5.

3 ZDJ.
4 ZDJ.
5 ZDJ.
1 ZDJ.
2 ZDJ.