WALENTYNKI 4

,,Mam serduszko, wielkie serce, spójrz jakie czerwone.
Kogo kocham, kogo lubię, rzucę w jego stronę.
Ciebie kocham, Ciebie lubię, Ciebie pocałuję.
A czerwone dziś serduszko, wszystkim podaruję"

 

12 lutego był dla naszych przedszkolaków prawdziwym „czerwonym dniem miłości i przyjaźni”. W każdej grupie w tym dniu zajęcia i zabawy były skupione wokół „Walentynek”. Z tej okazji sale zostały udekorowane czerwonymi serduszkami. Dzieci wzięły udział w różnych zabawach związanych z walentynkami, ale też poznały historię tego święta i dowiedziały się o patronie Dnia Zakochanych.

Ponadto podczas zajęć maluchy rozmawiały o miłości i uczuciach jej towarzyszących, o tym, jak można okazywać miłość bliskim osobom, nie tylko od święta. Dzieci wykonały ozdobne czerwone serduszka, które zabrały do domu, aby obdarować nimi rodziców. 

Na koniec „czerwonego dnia” każde dziecko otrzymało prezent. Dzień walentynkowy z pewnością można zaliczyć do udanego.

     WALENTYNKI 2   WALENTYNKI 1

      WALENTYNKI 3        WALENTYNKI 5

 

                                                        WALENTYNKI 6