ksiazki png 1

→ Wykaz podręczników

Do kupienia:

→ Wykaz podręczników z religii

Wykaz podręczników z wychowania do życia w rodzinie

Informacja dotycząca podręczników oraz wyprawki do oddziałów przedszkolnych zostanie podana w dniu rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2020/2021.

Niech czas Wielkanocny utrzyma nasze marzenia w mocy,

aby wszystkie życzenia okazały się do spełnienia,

aby nie zabrakło nam wzajemnej życzliwości,

abyśmy kroczyli przez życie godnie  i niech symbol Boskiego odrodzenia był i będzie dla nas celem do spełnienia.

Wesołych Świąt!

Życzy Dyrekcja

OIP 2

Serdecznie zapraszamy!

Jarmark Zap

Serdecznie zapraszam uczniów klas IV-VI do udziału w konkursie na wykonanie kalendarza adwentowego w języku niemieckim (Adventskalender).

Serdecznie zapraszamy uczniów klas 5-6 do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego Memory Master edycja III (Przejdź do strony konkursu Memory Master).
Konkurs jest nowatorskim i nowoczesnym przedsięwzięciem na rynku edukacyjnym:

W minionym tygodniu został rozstrzygnięty Szkolny konkurs plastyczny – „Dlaczego warto uczyć się języków obcych?”, zorganizowany przez nauczycielki języka angielskiego i niemieckiego dla uczniów klas IV-VI w związku z obchodami Europejskiego Dnia Języków.

19.10.2015r. udaliśmy się wraz z wychowawczynią p. Anettą Pawlukowską do Pałacyku Połockich w Braniewie na warsztaty kreatywne w ramach projektu pt. „Biznes Junior”. Celem zajęć jest kształtowanie przedsiębiorczości wśród uczniów 20 miast w całej Polsce.

W dniach 2-4.10. br. odbył się już 46 Rajd Turystyczny "Braniewska Jesień". Celem rajdu była popularyzacja czynnego wypoczynku i różnych form turystyki oraz poznanie walorów krajoznawczych naszego regionu, a także szerzenie popularyzacji Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego.

Anna Bujalska, nauczycielka języka angielskiego, serdecznie zaprasza uczniów klasy 4b, 4c, 5a, 5b i 6c oraz ich rodziców do korzystania z serwisu InstaLing (https://instaling.pl). Już niedługo wszyscy uczniowie tychże klas otrzymają swoje loginy oraz hasła i będą mogli rozpocząć i zabawę, i pracę.