23 kwietnia został przeprowadzony w szkole ponadprogramowy ogólnopolski konkurs wiedzy na temat ekologii i ochrony środowiska – EKOTEST.

Konkurs zorganizowany został przez Ogólnopolskie Centrum Ekologii. Test odbył się w ramach obchodów Dnia Ziemi 2018. Znamy już wyniki EKOTESTU w szkole:

W tym miesiącu nauczycielki Krystyna Szakiewicz i Renata Pisarska-Giecewicz postanowiły uroczyście nagrodzić laureatów konkursów organizowanych w tym semestrze. Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy nagrody.

Ogłaszamy konkurs na słowniczek obrazkowy dla klas I-III. Słowa, które poznaliście na lekcjach języka angielskiego powinny być ułożone w kolejności alfabetycznej i przedstawione za pomocą dowolnej techniki. Nie używamy w pracach języka polskiego.

25 maja br. odbył się V Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Niemieckojęzycznej Szkół Powiatu Braniewskiego „Deutsch in Poesie” zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Lipowinie. Wzięło w nim udział 16 uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjów.