Na przełomie listopada i grudnia świetlica szkolna ogłosiła konkurs plastyczny pt.: „ Magiczne anioły”.

Po raz kolejny w naszej szkole został ogłoszony konkurs na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową wykonaną w języku niemieckim.

Miło nam poinformować, iż oddział 5a, pod opieką pani Justyny Panasiuk, przystąpił do Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego Mutyzm wybiórczy – o lęku bez lęku”.

W ramach kampanii „ BIAŁA WSTĄŻKA Zespół Interdyscyplinarny oraz Urząd Miasta Braniewa zorganizował Test Wiedzy skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych oraz oddziałów VII, VIII szkół podstawowych z terenu Braniewa, a także konkurs plastyczny skierowany do uczniów oddziałów I-VI:  „Pokaż jak lubisz, kochasz, szanujesz”.

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej Sportowej nr 6 im. Jana Pawła II z Oddziałami Przedszkolnymi w Braniewie, na czele z przewodniczącą panią Ewą Pietrzak, już po raz trzeci zorganizowała w naszej szkole zbiórkę świąteczną pod hasłem: „Wrzuć cukiereczka do woreczka”.

Szanowni Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy Szkoły,

Drodzy Uczniowie!

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia składamy najserdeczniejsze życzenia pomyślności, pogody ducha, wytrwałości w tych wymagających czasach oraz zdrowia. Niech magiczna moc Wigilijnego wieczoru będzie okazją do spędzania miłych chwil w gronie najbliższych, a Nowy Rok 2022 niech przyniesie szczęście, poczucie stabilizacji i spełnienie wszystkich marzeń.

Życzy dyrekcja Szkoły

choinka