WALENTYNKI 4

,,Mam serduszko, wielkie serce, spójrz jakie czerwone.
Kogo kocham, kogo lubię, rzucę w jego stronę.
Ciebie kocham, Ciebie lubię, Ciebie pocałuję.
A czerwone dziś serduszko, wszystkim podaruję"

dzien kota 04 W środę, 17 lutego, dzieci z grup przedszkolnych obchodziły nietypowe święto – Światowy  Dzień Kota.

forumprzeciwdepresji logo            Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty pt. „NASTOLETNIA DEPRESJA. ŻYCIE W  TRYBIE ONLINE / OFFLINE. NIE POZWÓL DZIECKU WYLOGOWAĆ SIĘ Z ŻYCIA.”, który odbędzie się w wersji online.

Forum Przeciw Depresji

kopia

Dzień Bezpiecznego Internetu 2021 obchodzimy 9 lutego pod hasłem "Działajmy razem!". Wydarzenie zainicjowała w 2004 roku Komisja Europejska.
DBI ma na celu przede wszystkim inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu
dzieci i młodzieży do zasobów internetowych oraz promocję pozytywnego wykorzystywania Internetu.

142969008 3608337775899616 8679330001285185127 o         Zapraszamy Rodziców i Opiekunów do udziału w konferencji z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu zorganizowanej przez Polskie Centrum Programu "Safer Internet" która odbędzie się 9 lutego 2021 roku o godzinie 17.00 - w tym roku po raz pierwszy w 100% online.
Dzień Bezpiecznego Internetu ma na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do sieci, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocję pozytywnego wykorzystywania internetu.

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły odnieśli sukces w Wojewódzkim Konkursie na prezentację "Tradycje Adwentowe w Niemczech i w Polsce”. Amelka Świokło z klasy 6d oraz Antoni Maziuk z klasy 6c zajęli ex aequo 2 miejsce.

Gratulujemy!!!