Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

"(...)Jajkiem będziemy się dzielić

wszyscy w domu z kolei,

życzyć sobie pociechy,

życzyć sobie nadziei (...)"

M. Konopnicka

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością

życzy: Samorząd Uczniowski

My, członkowie Dyskusyjnego Klubu Książki, wzięliśmy udział w ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek 2017. W tym roku hasło imprezy brzmiało: „Czytanie porusza”.

W piątkowy wieczór spotkaliśmy się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Braniewie, aby świętować Ogólnopolską Noc Bibliotek pod hasłem „Czytanie porusza”.

26 września w  naszej szkole promujemy  różnorodność językową i kulturową Europy. Jak co roku, każda klasa miała przydzielony kraj europejski.

Uczniowie naszej Szkoły - Aleksandra Obuchowicz (kl. VIIc) i Janek Piróg (kl. VIa) wzięli udział w ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie, która odbyła się 2 września br. w Spichlerzu Mariackim w Braniewie.